Scheppach BC-BCH380/40-X –
139,00  s DPH
Na sklade - dodanie od 2-4 pracovné dni
Katalógové číslo: GRL_5910907900 Kategória: ,
Popis
BC-BCH380/40-X – 2 x 20 V aku křovinořez 2v1
Křovinořez je poháněn silnými bateriemi 2x 20 V (celkem 40 V), které poskytují dostatek energie i pro náročné úkoly v členitějším terénu. S pracovní šířkou 380 mm při použití strunové hlavy a 255 mm při použití nože si poradí jak s trávníkem, tak i s hustým podrostem a drobnějšími nálety. Prémiový trojzubý nůž je navržen pro efektivní sečení i v náročných podmínkách, zatímco funkce Tap’n’Go u strunové hlavy umožňuje snadné poloautomatické prodloužení struny o průměru 1,6 mm. Pro zvýšení pohodlí při práci je křovinořez vybaven nastavitelnými řídítky s protiskluzovým povrchem a antivibračním uložením. Díky třem úrovním rychlosti (4000, 5000 a 6200 ot./min) můžete výkon snadno přizpůsobit konkrétním potřebám. Stroj se dá bez nutnosti použít nářadí demontovat, což výrazně usnadní přepravu nebo skladování. Stroj se dodává bez baterie a nabíječky.
Konstrukce
Moderní bezuhlíkový motor (Brushless motor) nabízí vysokou účinnost, delší výdrž baterie, dlouhou životnost a minimální opotřebení. Stroj je plně kompatibilní se všemi akumulátory a nabíječkami řady Scheppach IXES 20V, které nabízí maximální flexibilitu a pohodlí bez kabelů. V tomto případě jsou k provozu nutné 2 baterie.
Součásti balení:
křovinořez BC-BCH380/40-X
strunová hlava
trojramenný žací nůž
pracovní postroj
Baterie a nabíječky pro 20 V aku systém IXES
Jednotlivé stroje 20V aku systému Sheppach 20V IXES se dodávají bez baterie a nabíječky. Tyto komponenty se kupují samostatně a to z toho důvodu, abyste ušetřili při nákupu dalšího aku nářadí stejné řady. Na začátku si proto můžete pořídit pouze jednu baterii a nabíječku, se kterými pak budete schopni pohánět libovolný stroj z více než 30 různých modelů nářadí a zahradní techniky systému IXES. Celou nabídku naleznete v záložce Baterie a nabíječky.
Parametre
Hmotnosť 7,00 kg
Rozmery 112 × 16 × 23 cm
Výrobca:
Typ motora
aku 2×20 V bezuhlíkový