Odstredivé čerpadlo NM 12/A/A 4kw
1 129,70 € s DPH
Samonasávacie záhradné čerpadlo X-AMO 120B
439,10 € s DPH
Odstredivé záhradné čerpadlo X-AJE
319,58 € s DPH
Tento produkt je dostupný na objednávku.
Pre nákup nás prosím kontaktujte:
Telefón:
0904 979 797
Email:
info@elmonop.sk
Katalógové číslo:
BLM_cesp300120
Kategória: Čerpadlá, Odstredivé čerpadlá, Povrchové čerpadlá
Popis
Odstredivé záhradné čerpadlo X-AJE
Krivka :

Technický list vo formáte PDF.
Horizontálne samonasávacie čerpadlo JET s technológiou UP / Down s možnosťou použitia buď ako povrchové čerpadlo alebo ponorné čerpadlo. Súčasťou je automatický systém dávkovania vody, ktorý zároveň chráni čerpadlo pred chodom na sucho. Anti-blokovací systém každých 72 hodín pri nečinnosti čerpadla. Krytie IP 68.
Parametre
| Hmotnosť | 13 kg |
|---|---|
| Maximálny výtlak (m): | 49 |
| Maximálny prietok (l/min): | 60 |
| Napätie (V): | 230 |
| Sacia schopnosť (m): | 7 |
| Sacie pripojenie (G): | 1" 1/4 vnútorný závit |
| Výkon (kW): | 0.9 |
| Výtlačné pripojenie (G): | 1" vnútorný závit |
| Záruka: | 24 mesiacov |
Doručenie a platba
Spôsoby doručenia a prevzatia tovaru
V našom internetovom obchode si môžete zvoliť z nasledujúcich spôsobov doručenia, alebo prevzatia tovaru :
Doručenie kuriérom DPD
pri objednávke do 200 € — 5,90 € s DPH
pri objednávke od 200 € — bezplatne
Osobný odber
v prevádzkach v Bratislave, Senci, alebo v Sládkovičove
(osobných odber možný len po potvrdení objednávky)
Spôsoby platby
Za objednaný tovar môžete zaplatiť jedným z nasledujúcich spôsobov :
Platbou kartou vopred
VISA, MasterCard a Maestro
Prevodom na účet vopred
SK62 0900 0000 0000 2408 7964
Hotovosťou pri osobnom odbere
v prevádzkach ELMONOP
Na dobierku pri doručení tovaru kuriérom
v hotovosti, alebo kartou — 2,00 € s DPH







