Odstredivé záhradné čerpadlo MXH 402E 0.45kW
187,39 € s DPH
Odstredivé záhradné čerpadlo MXH 406 1.5kW
906,43 € s DPH
Odstredivé záhradné čerpadlo MXH 404/A 0.75kW
602,68 € s DPH
Na sklade
Katalógové číslo:
BLM_ceca304160
Kategória: Čerpadlá, Odstredivé čerpadlá, Povrchové čerpadlá
Popis
Odstredivé záhradné čerpadlo MXH 404/A 0.75kW
Čerpadlo MXHM je horizontálne článkové monoblokové čerpadlo,
vyrobené z Inox ocele AISI 304. V kombinácii so škálou
mechanických upchávok je možné jeho použitie na rôzne tekutiny
v rozsahu od -30°C do +140°C. Na požiadanie je možné dodanie
čerpadla v inom napätí, frekvencii a stupni krytia.
Použitie: univerzálne čerpadlo s využitím najmä v priemysle
na prečerpávanie čistých neabrazívnych tekutín a tiež v systémoch
kúrenia, klimatizácie a chladenia. Vhodnosť aplikácie na iné média
ako vodu je potrebné konzultovať.
Parametre
| Hmotnosť | 10,5 kg |
|---|---|
| Maximálny výtlak (m): | 44 |
| Maximálny prietok (l/min): | 133 |
| Napätie (V): | 400 |
| Sacia schopnosť (m): | 7 |
| Sacie pripojenie (G): | 1" 1/4 vnútorný závit |
| Výkon (kW): | 0.75 |
| Výtlačné pripojenie (G): | 1" vnútorný závit |
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Výrobca: | Calpeda |
Doručenie a platba
Spôsoby doručenia a prevzatia tovaru
V našom internetovom obchode si môžete zvoliť z nasledujúcich spôsobov doručenia, alebo prevzatia tovaru :
Doručenie kuriérom DPD
pri objednávke do 200 € — 5,90 € s DPH
pri objednávke od 200 € — bezplatne
Osobný odber
v prevádzkach v Bratislave, Senci, alebo v Sládkovičove
(osobných odber možný len po potvrdení objednávky)
Spôsoby platby
Za objednaný tovar môžete zaplatiť jedným z nasledujúcich spôsobov :
Platbou kartou vopred
VISA, MasterCard a Maestro
Prevodom na účet vopred
SK62 0900 0000 0000 2408 7964
Hotovosťou pri osobnom odbere
v prevádzkach ELMONOP
Na dobierku pri doručení tovaru kuriérom
v hotovosti, alebo kartou — 2,00 € s DPH







