Odstredivé čerpadlo CTM 61 0.33kW
149,61 € s DPH
Na sklade
Katalógové číslo:
BLM_ceca303001
Kategória: Čerpadlá, Odstredivé čerpadlá, Povrchové čerpadlá
Popis
Odstredivé čerpadlo CTM 61 0.33kW
Krivka :

Technický list vo formáte PDF.
Čerpadlo CTM výrobcu Calpeda je liatinové čerpadlo s mosadzným obežným kolom.
Parametre
| Hmotnosť | 5 kg |
|---|---|
| Maximálny výtlak (m): | 41 |
| Maximálny prietok (l/min): | 40 |
| Napätie (V): | 230 |
| Sacia schopnosť (m): | 7 |
| Sacie pripojenie (G): | 1" vnútorný závit |
| Výkon (kW): | 0.33 |
| Výtlačné pripojenie (G): | 1" vnútorný závit |
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Výrobca: | Calpeda |
Doručenie a platba
Spôsoby doručenia a prevzatia tovaru
V našom internetovom obchode si môžete zvoliť z nasledujúcich spôsobov doručenia, alebo prevzatia tovaru :
Doručenie kuriérom DPD
pri objednávke do 200 € — 5,90 € s DPH
pri objednávke od 200 € — bezplatne
Osobný odber
v prevádzkach v Bratislave, Senci, alebo v Sládkovičove
(osobných odber možný len po potvrdení objednávky)
Spôsoby platby
Za objednaný tovar môžete zaplatiť jedným z nasledujúcich spôsobov :
Platbou kartou vopred
VISA, MasterCard a Maestro
Prevodom na účet vopred
SK62 0900 0000 0000 2408 7964
Hotovosťou pri osobnom odbere
v prevádzkach ELMONOP
Na dobierku pri doručení tovaru kuriérom
v hotovosti, alebo kartou — 2,00 € s DPH







