Calpeda META 230V
1 177,86 € s DPH
Tento produkt je dostupný na objednávku.
Pre nákup nás prosím kontaktujte:
Telefón:
0904 979 797
Email:
info@elmonop.sk
Katalógové číslo:
BLM_CECA150230
Kategória: Čerpadlá, Povrchové čerpadlá, Samonasávacie čerpadlá
Popis
Calpeda META 230V
Krivka:

Technický list vo formáte PDF.
Charakteristika pre Calpeda META 230V :
Samonasávací posilňovací set s zabudovaným frekvenčným meničom.
MÈTA je riešenie typu plug and play, čerpadlo je vybavené integrovaným snímačom tlaku, integrovaným spätný ventil a zabudovanou tlakovou nádobou.
VSD riadi zapínanie a vypínanie čerpadla a udržujte stály tlak.
Funkcie:
• integrovaný frekvenčný menič
• zabudovaná tlaková nádoba
• programovateľný tlak
• riadenie napätia a prúdu
• vysoko-účinný asynchrónny
jednofázový motor
Ochrany:
• ochrana proti chodu na sucho
• zisťovanie prítomnosti vzduchu v kryte čerpadla
• riadenie preťaženia a prehriatia motora
• kontrola upchatia čerpadla
• kontrola štartov za hodinu
• detekcia netesností v systéme
Parametre
| Hmotnosť | 13 kg |
|---|---|
| Maximálny výtlak (m): | 55 |
| Maximálny prietok (l/min): | 140 |
| Napätie (V): | 230 |
| Sacia schopnosť (m): | 7 |
| Sacie pripojenie (G): | 1" vnútorný závit |
| Výkon (kW): | 1.35 |
| Výtlačné pripojenie (G): | 1" vnútorný závit |
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Výrobca: | Calpeda |
Doručenie a platba
Spôsoby doručenia a prevzatia tovaru
V našom internetovom obchode si môžete zvoliť z nasledujúcich spôsobov doručenia, alebo prevzatia tovaru :
Doručenie kuriérom DPD
pri objednávke do 200 € — 5,90 € s DPH
pri objednávke od 200 € — bezplatne
Osobný odber
v prevádzkach v Bratislave, Senci, alebo v Sládkovičove
(osobných odber možný len po potvrdení objednávky)
Spôsoby platby
Za objednaný tovar môžete zaplatiť jedným z nasledujúcich spôsobov :
Platbou kartou vopred
VISA, MasterCard a Maestro
Prevodom na účet vopred
SK62 0900 0000 0000 2408 7964
Hotovosťou pri osobnom odbere
v prevádzkach ELMONOP
Na dobierku pri doručení tovaru kuriérom
v hotovosti, alebo kartou — 2,00 € s DPH







