Aku rázový uťahovák Procraft PWA20 bez akumulátora a nabíjačky | PWA20
53,54 € s DPH
Súčasťou balenia: popruh na prenášanie, nástrčkový kľúč Bezuhlíkový motor Akumulátor: 20V 4Ah Li-ion Uťahovací moment: 350Nm Uchytenie nástroja: 1/2″ Otáčky: 0-2200/min Počet zdvihov: 0-3000/min Hmotnosť: 1,75 kg
Na sklade
Katalógové číslo:
PRC_3768
Kategória: Akumulátorové náradie, Náradie, Rázové uťahováky
Popis
Rázový kľúč AKU s 1/2″ skľučovadlom a krútiacim momentom 350 Nm je praktickým nástrojom do každej dielne. Je vybavený moderným výkonným bezuhlíkovým motorom, ktorý predlžuje interval nabíjania akumulátora. Dodáva sa spolu s popruhom na prenášanie, bez nabíjačky a akumulátora v kartóne.
Parametre
| Hmotnosť | 1,9 kg |
|---|---|
| Výrobca: | Procraft |
| Napětí akumulátoru (V) | 20 |
| Točivý moment (Nm) | 350 |
| Typ motoru | Bezuhlik |
| Hmotnost (kg) | 1,79 |
| Počet príklepov (/min) | 0-3000 |
| Otáčky (/min) | 0 – 2000 / 2200 |
| Uchycení | 1/2″ |
| Baterie LI-ion (Ah) | 4,0 |
| Hladina akustického tlaku | 72,26 dB (A), K = ± 3 dB (A) |
| Úroveň vibrací | m / s2: 3 611 m / s2; K = ± 1,5 m/s2 |
| Akustický tlak | 83,26 dB (A), K = ± 3 dB (A) |
Doručenie a platba
Spôsoby doručenia a prevzatia tovaru
V našom internetovom obchode si môžete zvoliť z nasledujúcich spôsobov doručenia, alebo prevzatia tovaru :
Doručenie kuriérom DPD
pri objednávke do 200 € — 5,90 € s DPH
pri objednávke od 200 € — bezplatne
Osobný odber
v prevádzkach v Bratislave, Senci, alebo v Sládkovičove
(osobných odber možný len po potvrdení objednávky)
Spôsoby platby
Za objednaný tovar môžete zaplatiť jedným z nasledujúcich spôsobov :
Platbou kartou vopred
VISA, MasterCard a Maestro
Prevodom na účet vopred
SK62 0900 0000 0000 2408 7964
Hotovosťou pri osobnom odbere
v prevádzkach ELMONOP
Na dobierku pri doručení tovaru kuriérom
v hotovosti, alebo kartou — 2,00 € s DPH






