Scheppach SG 2700 Rámová elektrocentrála 2 200W s reguláciou AVR
319,00 € s DPH
Na sklade
Katalógové číslo:
GRL_5906228942
Kategória: Elektrocentrály, Náradie
Popis
Existuje mnoho důvodů, proč se rozhodnout pro nákup elektrocentrály. Stále existuje mnoho oblastí, kde proud není k dispozici, jindy hrozí při výpadku energie velké hmotné ztráty, lidé potřebují elektřinu u svých zahradních domků, chatek, karavanů, lodí, nezbytný je přísun energie na stavbách. Trvalý výkon 2000 W již dává uživateli možnost napájet nejenom elektrospotřebiče odporového typu (žárovky, topná tělíska, kávovary ap.), ale i celou škálu elektrospotřebičů indukčního typu, u kterých je nutné počítat s větší výkonovou rezervou kvůli rozběhu a ztrátám ve vinutí elektromotoru při provozu (ruční el. nářadí, el. čerpadla atd.). Pro kvalitu elektrocentrály je klíčovým prvkem motor a alternátor. Scheppach používá jen certifikované motory a alternátory prověřené v dlouhodobých zátěžových testech při nepřetržitém provozu. Navíc jsou elektrocentrály Scheppach vybaveny špičkovým napájením s automatickou regulací AVR (Automatic Voltage Regulator), takže nepoškodí ani spotřebiče náročnější na kvalitu napájecího proudu. Součástí je i voltmetr, ochrana proti přetížení a signalizace nízké hladiny oleje. Velká nádrž 15 l s ukazatelem paliva dovolí uživateli mnohahodinový bezstarostný provoz, ochranný ocelový rám chrání centrálu před poškozením a přepravní madla výrazně ulehčují transport stroje.
Parametre
| Hmotnosť | 40,00 kg |
|---|---|
| Rozmery | 60,5 × 44,5 × 45 cm |
| Výrobca: | Scheppach |
| Typ motora | benzínový, 1-valec, 4-takt, vzduchom chladený |
| Objem motora (ccm) | 196 |
| Výkon motoru - maximální (kW/HP) | 4,0 / 5,4 |
| Štartovanie | ručné |
| Palivo | bezolovnaté |
| Objem palivovej nádrže | 15 |
| Objem olejovej náplne | 0.6 |
| Doba prevádzky na nádrž (hod) | až 13 |
| Regulácia napájania | automatická AVR |
| Výkon (max./trvalý)-e-centrály (kW) | 2,2/2 |
| Výstupní napětí | 2×230 V, 1×12 V |
| Ochrana proti preťaženiu | Ano |
| Ochrana pri nedostatku oleje | Ano |
| Voltmetr | Ano |
| Trieda ochrany | IP 23 |
Doručenie a platba
Spôsoby doručenia a prevzatia tovaru
V našom internetovom obchode si môžete zvoliť z nasledujúcich spôsobov doručenia, alebo prevzatia tovaru :
Doručenie kuriérom DPD
pri objednávke do 200 € — 5,90 € s DPH
pri objednávke od 200 € — bezplatne
Osobný odber
v prevádzkach v Bratislave, Senci, alebo v Sládkovičove
(osobných odber možný len po potvrdení objednávky)
Spôsoby platby
Za objednaný tovar môžete zaplatiť jedným z nasledujúcich spôsobov :
Platbou kartou vopred
VISA, MasterCard a Maestro
Prevodom na účet vopred
SK62 0900 0000 0000 2408 7964
Hotovosťou pri osobnom odbere
v prevádzkach ELMONOP
Na dobierku pri doručení tovaru kuriérom
v hotovosti, alebo kartou — 2,00 € s DPH







