Michelin MPX160CK elektrický vysokotlakový čistič s indučkným motorom 160 bar
759,00 € s DPH
Na sklade
Katalógové číslo:
GRL_14524
Kategória: Elektrické náradie, Elektrické vysokotlakové čističe, Náradie
Popis
Michelin MPX160CK elektrický vysokotlakový čistič s indučkným motorom 160 bar
3 písty potažené keramikou hnané systémem klikové hřídele
5m dlouhý elektrický kabel
tepelná ochrana motoru
možnost nastavení tlaku a tlakoměr pro jeho kontrolu
zabudovaný systém na nasávání saponátu
automatický ventil, který zastaví tlak při uvolnění spínače tlakové pistole
moderní indukční (bezuhlíkový) motor s tichým chodem a minimální údržbou
rám s držáky na příslušenství a velkými pojezdovými koly
Standardní příslušenství pre Michelin MPX160CK elektrický vysokotlakový čistič :
Tlaková pistole (43801)
Prodlužovací nástavec s nastavitelnou tryskou (41806)
Tlaková hadice 10 m (3780441)
Průhledný vodní filtr (46185)Myčky Michelin jsou vybaveny špičkovým kovovým čerpadlem, které disponuje rovněž samonasávací funkcí. To v praxi znamená, že myčku lze připojit nejenom k obvyklému zdroji tlakové vody (kohoutek), ale lze pomocí hadice nasávat vodu i z nádrží, kbelíku, barelu, sudu nebo vodních toků. Jste tak plně nezávislí na zdroji vody, což se často hodí v řadových garážích, chatách apod.
Parametre
| Hmotnosť | 33,00 kg |
|---|---|
| Rozmery | 50 × 50 × 60 cm |
| Výrobca: | Michelin |
| Príkon (W) | 2900 |
| Typ motora | 230 V / 50 Hz, indukčný |
| Vinutí motoru | Cu |
| Max. tlak (bar) | 160 |
| Pracovný tlak (bar) | 140 |
| Prietok (l/hod) | 510 |
| Max. teplota na vstupe (°C) | 50 |
| Typ čerpadla | Mosazné |
| Total stop system | Ano |
| Možnost čerpat vodu z nádrže | Ano |
Doručenie a platba
Spôsoby doručenia a prevzatia tovaru
V našom internetovom obchode si môžete zvoliť z nasledujúcich spôsobov doručenia, alebo prevzatia tovaru :
Doručenie kuriérom DPD
pri objednávke do 200 € — 5,90 € s DPH
pri objednávke od 200 € — bezplatne
Osobný odber
v prevádzkach v Bratislave, Senci, alebo v Sládkovičove
(osobných odber možný len po potvrdení objednávky)
Spôsoby platby
Za objednaný tovar môžete zaplatiť jedným z nasledujúcich spôsobov :
Platbou kartou vopred
VISA, MasterCard a Maestro
Prevodom na účet vopred
SK62 0900 0000 0000 2408 7964
Hotovosťou pri osobnom odbere
v prevádzkach ELMONOP
Na dobierku pri doručení tovaru kuriérom
v hotovosti, alebo kartou — 2,00 € s DPH






