Michelin MPX 150 HL elektrický vysokotlakový čistič 150 bar
1 559,00 € s DPH
Na sklade - dodanie od 2-4 pracovné dni
Katalógové číslo:
GRL_24332
Kategória: Elektrické náradie, Elektrické vysokotlakové čističe, Náradie
Popis
Michelin MPX 150 HL elektrický vysokotlakový čistič 150 bar
3 piesty potiahnuté keramikou poháňané systémom kľukového hriadeľa
5 m dlhý elektrický kábel
bezpečnostný tlakový spínač na vypnutie bojlera pri nedostatku vody
tepelná ochrana motora
kapacita palivovej nádrže na naftu 4 l
vertikálny nerezový bojler s dvojitou výhrevnou špirálou
vodný aj palivový filter
Total Stop systém – automatický ventil, ktorý zastaví tlak po uvoľnení spúšte tlakovej pištole
moderný indukčný (bezuhlíkový) motor s tichým chodom a minimálnou údržbou
Štandardné príslušenstvo:
Tlaková pištoľ (41047)
Predlžovací nadstavec (50690)
Umývacia tryska 1/4 (3104)
Tlaková hadica 8 m (3520550)
Nádržka na saponát (40320)
Vysokotlakové čističe Michelin sú vybavené špičkovým kovovým čerpadlom, ktoré má aj samonasávaciu funkciu. V praxi to znamená, že čistič je možné pripojiť nielen k bežnému zdroju tlakovej vody (kohútik), ale môže pomocou hadice nasávať vodu aj z nádrže, vedra, barelu, sudu alebo vodných tokov. Ste tak úplne nezávislí od zdroja vody, čo sa často hodí v radových garážach, na chatách a podobne.
| Príkon (W) | 2500 |
| Typ motora | 230 V / 50 Hz |
| Vinutie motoru | Cu |
| Max. tlak (bar) | 150 |
| Pracovný tlak (bar) | – |
| Prietok (l/hod) | 500 |
| Max. teplota na vstupe (°C) | 50 |
| Typ čerpadla | mosadzné |
| Total stop system | Ano |
| Hmotnosť (Kg): | 49.00 |
| Rozmery (cm): | 50 x 73 x 92 |
| Rozmery balenia (cm): | 77 x 51 x 70 |
| Obj.č.: | 24332 |
Parametre
| Hmotnosť | 52,80 kg |
|---|---|
| Rozmery | 77 × 51 × 70 cm |
| Výrobca: | |
| Príkon (W) |
2500 |
| Typ motora |
230 V / 50 Hz |
| Vinutí motoru |
Cu |
| Max. tlak (bar) |
150 |
| Pracovný tlak (bar) |
– |
| Prietok (l/hod) |
500 |
| Max. teplota na vstupe (°C) |
50 |
| Typ čerpadla |
mosazné |
| Total stop system |
Ano |
Doručenie a platba
Spôsoby doručenia a prevzatia tovaru
V našom internetovom obchode si môžete zvoliť z nasledujúcich spôsobov doručenia, alebo prevzatia tovaru :
Doručenie kuriérom DPD
pri objednávke do 200 € — 5,90 € s DPH
pri objednávke od 200 € — bezplatne
Osobný odber
v prevádzkach v Bratislave, Senci, alebo v Sládkovičove
(osobných odber možný len po potvrdení objednávky)
Spôsoby platby
Za objednaný tovar môžete zaplatiť jedným z nasledujúcich spôsobov :
Platbou kartou vopred
VISA, MasterCard a Maestro
Prevodom na účet vopred
SK62 0900 0000 0000 2408 7964
Hotovosťou pri osobnom odbere
v prevádzkach ELMONOP
Na dobierku pri doručení tovaru kuriérom
v hotovosti, alebo kartou — 2,00 € s DPH







