ELÍZ EURO 200 XTL
731,71 € s DPH
Kombinovaný ležatý ohrievač vody, objem 200 l., elektrická špirála a 1 vykurovací had. Energetická trieda C, smaltovaná oceľová nádrž, anódová ochrana.
Na sklade
Katalógové číslo:
ELZ_3349
Kategória: Kúrenie, Ohrievače vody, Ohrievače vody ležaté
Popis
Kombinovaný tlakový ohrievač vody ELÍZ EURO 200 XTL s objemom 200 litrov je vhodný pre jedno alebo viac odberných miest. Určený je pre vodorovnú nástennú montáž. Obsahuje elektrické ohrievacie teleso a vykurovací had s možnosťou napojenia na kotol ÚK. Vývody kúrenia a vývody vody sú z ľavej strany.
Nádrž ohrievača vody a vykurovací had sú vyrobené z kvalitnej ocele chránené vrstvou zirkónového smaltu. Kvalitná polyuretánová izolácia bez CFC hrúbky 43 mm zaručuje nízke tepelné straty a úsporu nákladov na ohrev vody. Ohrievač má zabudované dve anódové tyče, ktoré garantujú efektívnu ochranu nádrže proti korózii a výrazne predlžujú jej životnosť.
Pri ohreve elektr. ohrievacím telesom viete pomocou termostatu na ovládacom paneli nastaviť teplotu vody v rozsahu 7 – 75°C, s možnosťou nastavenia režimu ECO. Pri nastevní v režime ECO sa voda ohreje na optimálnu teplotu 55°C, so zníženými tepelnými stratami a nižšou spotrebou elektrickej energie. Minimálna hodnota termostatu slúži ako ochrana proti zamrznutiu vody v ohrievači. Vypínač so svetelnou kontrolkou ohrevu slúži k zapnutiu / vypnutiu ohrievača v prípade našej neprítomnosti, čo umožňuje úsporu energie.
Hlavné výhody a vlastnosti pre :
ELÍZ EURO 200 XTL
Vysoký výkon, rýchly ohrev vody
Horizontálna montáž
Energetická trieda C
Kvalitná oceľová nádrž a vykur. had chránené zirkónovým smaltom
Bezfreónová polyuretánová izolácia s vysokou hustotou, hrúbka 43 mm
Nízke tepelné straty a nízke prevádzkové náklady vďaka hrubej izolácii
Bezpečnosť – unikátna 6-stupňová ochrana
Dvojitá anódová ochrana nádrže – 2 horčíkové anódy
Termostat umiestnený na ovládacom paneli – rozsah 7 – 75 °C
Nastavenie režimu ECO
Tepelná poistka proti prehriatiu
Indikátor teploty
Vodeodolný vypínač s kontrolkou prebiehajúceho ohrevu
Závesná konzola a kovový poistný ventil so spätnou klapkou súčasťou ohrievača
Predĺžená záruka 5 rokov na nádrž ohrievača
Parametre
| Výrobca: | ELÍZ |
|---|---|
| typ | EURO 200 XTL |
| príkon | 2000 W |
| napätie | 230 V |
| istenie | 10 A |
| elektrické krytie | IP 24 |
| maximálny tlak nádoby | 6 bar |
| pripojenie vody | 1/2 ” |
| doba ohrevu vody 12 - 65 °C | 6,3 hod |
| tepelné straty | 1,5 kWh/24hod |
| pripojenie hada | 1/2 “ |
| plocha hada S1 | 0,77 m² |
| výkon hada S1 | 23 kW |
| inštalácia na stenu | áno |
| bezpečnostná poistka | áno |
| hmotnosť | 67 kg |
| rozmery výrobku: š / v / h | 1255 x 586 mm |
| záruka na nádrž | 5 rokov |
| záruka na výrobok | 2 roky |
Doručenie a platba
Spôsoby doručenia a prevzatia tovaru
V našom internetovom obchode si môžete zvoliť z nasledujúcich spôsobov doručenia, alebo prevzatia tovaru :
Doručenie kuriérom DPD
pri objednávke do 200 € — 5,90 € s DPH
pri objednávke od 200 € — bezplatne
Osobný odber
v prevádzkach v Bratislave, Senci, alebo v Sládkovičove
(osobných odber možný len po potvrdení objednávky)
Spôsoby platby
Za objednaný tovar môžete zaplatiť jedným z nasledujúcich spôsobov :
Platbou kartou vopred
VISA, MasterCard a Maestro
Prevodom na účet vopred
SK62 0900 0000 0000 2408 7964
Hotovosťou pri osobnom odbere
v prevádzkach ELMONOP
Na dobierku pri doručení tovaru kuriérom
v hotovosti, alebo kartou — 2,00 € s DPH







