RYOBI R18DD7-252S aku bezuhlíkový 18 V šroubovák/vrtačka + 1x 2Ah + 1x 5Ah baterie + nabíječka ONE+
291,00 € s DPH
Na sklade
Katalógové číslo:
GRL_5133004534
Kategória: Akumulátorové náradie, Akumulátorové vŕtačky, Náradie
Popis
Bezuhlíkový vrtací šroubovák je ideální pro vrtání do dřeva či kovu a šroubování
Bezuhlíková technologie Ryobi využívá patentovanou elektroniku k podání lepšího výkonu a delší výdrže
13mm sklíčidlo pro lepší uchycení a výdrž
2 rychlostní stupně pro řízení maximální rychlosti, která odpovídá různým materiálům a aplikacím
24stupňové nastavení točivého momentu vždy usnadňuje šroubování vrutů do jedné roviny s materiálem
LED osvětluje pracovní oblast pro lepší viditelnost
Kontaktní údaje výrobce / dovozce / zplnomocněného zástupce výrobce v EU:
Techtronic Industries Eastern Europe sp. z o.o.
ul. Komitetu Obrony Robotników 45A, 02-146 Warszawa, Poland
email: kancelar@TTI-EMEA.com
Parametre
| Hmotnosť | 3,92 kg |
|---|---|
| Rozmery | 29,1 × 18,4 × 30,5 cm |
| Typ motora | aku bezuhlíkový 18V |
| Akumulátor (V/ Ah) | 2x 18 / 2 a 5 |
| Skľučovadlo | 13 mm |
| Vrtání do oceli (mm) | 13 |
| Vrtání do dřeva (mm) | 38 |
| Max. uťahovací moment (Nm) | 60 |
| Otáčky (ot/min) | 0-500 / 0-1800 |
Doručenie a platba
Spôsoby doručenia a prevzatia tovaru
V našom internetovom obchode si môžete zvoliť z nasledujúcich spôsobov doručenia, alebo prevzatia tovaru :
Doručenie kuriérom DPD
pri objednávke do 200 € — 5,90 € s DPH
pri objednávke od 200 € — bezplatne
Osobný odber
v prevádzkach v Bratislave, Senci, alebo v Sládkovičove
(osobných odber možný len po potvrdení objednávky)
Spôsoby platby
Za objednaný tovar môžete zaplatiť jedným z nasledujúcich spôsobov :
Platbou kartou vopred
VISA, MasterCard a Maestro
Prevodom na účet vopred
SK62 0900 0000 0000 2408 7964
Hotovosťou pri osobnom odbere
v prevádzkach ELMONOP
Na dobierku pri doručení tovaru kuriérom
v hotovosti, alebo kartou — 2,00 € s DPH






